Jap me qira banesen 40m2 kati i -III- / Prishtine
222

Përmbajtja

Jap me qira banesen 40m2 kati i -III- lagjja Emshir ne Prishtine. Banesa posedon dhome, sallon, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim, çmimi sipas marrveshjes.