Mos paguaj qira, paguaj Konak-un tuaj
219

Përmbajtja

A jeni duke shikuar për një lokacion të ri / Ku do të gjeni më mirë se Prishtina Stars lagjja Veternik, kati -I- / -III-, 105.57m2, 3 dhoma gjumi, dy banjo, Objekti është i pozicionuar në mes të autostrades Prishtinë - Shkup dhe rrugës Dervish Hima, banesa eshte e gatshme për banim, e organizuar në qëndrim ditorë së bashku me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, dy banjo, nje depo, ballkon, Veqantit e projektit Prishtina Stars Veternik mure rrethuese, sigurim fizik dhe mbikëqyrje me kamera, fontana për freskinë e lagjes, qasje në rrugën kryesore nga të dyja anët, parking i jashtëm dhe nëntoksor, depo dhe rezervuarë të ujit, gjenreator për ndriçim të përbashkët, Çmimi 900€/m2, Për më shumë informata 044959966 ose liridona.m@konakkosova.com.