Kerkoj bashkbanuse
342

Përmbajtja

Kerkoj bashkbanuse ne kuader te baneses 65m2 kati i -V- mbrapa Teatrit KOmbetar ne qender te Prishtines. Banesa posedon dhoma, kuzhin, korridor, banjo, ballkon. Bnaesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim, çmimi 50€ + shpenzimet.