Kerkoj bashkbanuse
309

Përmbajtja

Kerkoj bashkbanuse ne kuader te banese 60m2 kati i -V- perball qeveris ne qender te Prishtines. Banesa posedon dhoma, kuzhin, korrdior, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson ksuhtet per banim. Çmimi sipas marrveshjes.