Jap me qira banesen 110m2 kati i -VI- / Prishtine
315

Përmbajtja

Jap me qira banesen 110m2 kati i -VI- lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dhoma, kuzhin, korrdior, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim. Oferta vlne per femra studente dhe femra te punesuara, çmimi sipas marrveshejs.