Jap me qira banesen 70m2 kati i -V- / Prishtine
318

Përmbajtja

Jap me qira banesen 70m2 kati i -V- lagjja Pejton ne Prishtine. Banesa posedon 3 dhoma gjumi, dhom dite, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, nxemje qendrore. Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim, çmimi sipas marrveshjes.