Shes shtepin 420m2 dy katshe me 6 ari truall / Prishtine
2261

Përmbajtja

Shes shtepin 420m2 dy katshe me 6 ari truall ne lagjen Hajvali ne Prishtine. Shtepia posedon 4 dhoma gjumi se cila dhome ka garderob dhe banjo, dy dhoma dite, 6 banjo, njera banjo eshte me jakuzi, nxemje qendrore, garazhde per dy vetura.
Shtepia eshte e ndertuar qe dy vite dhe eshte e ndertuar me material te kualitetit te larte. Çmimi 270.000€ i diskutushem. info 044283658 ose 045506421