Jap me qira banesen 40m2 kati i -IV- / Prishtine
957

Përmbajtja

Jap me qira banesen 40m2 kati i -IV- sheshi Zahir Pajaziti mbrapa shtatores ne qender te Prishtines. Banesa posedon dhome gjumi me dy shtreter, kuzhina e cila ka mundesi te perdoret edhe si dhome dite, korridor, banjo, ballkon, ashensor funkdional.
Hyrja ku gjindet banesa ka dere e cila mbyllet me çip dhe korridori i perbashket i katit ka dere tjeter e cila mbyllet. Banesa ka pamjen nga ana e Bibliotekes Kombetare. Çmimi 300€ euro ne muaj dhe shpenzimet mujore rryma, uji, etj.