Shes ose Jap me qira banesen 98.7m2 kati i -VII- / Prishtine
696

Përmbajtja

Shes ose jap me qira banesen 98.7m2 kati i -VII- lagjja Lakrishte ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korrdior, banjo, sistem qendror te fsheses elektrike. Banesa eshte e ndertuar me nje perkushtime dhe mbykqyrje te prefesonisteve dhe eshte e ndertuar me materjal me standarte te cilesis se kalase se pare, banesa eshte e ndertuar ne njeder lagjet me te mire te qytetit te Prishtines dhe me nje pamje shume te bukur te qyteit. Çmimi per shitje eshte 1.300€/m2 kurse per qira eshte 700€. 044666464.