Jap me qira banesen 60m2 kati i -III- / Prishtine
281

Përmbajtja

Jap me qira banesen 60m2 kati i -III- ne qender te Prishtines. Banesa posedon dhome gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, nxemje qendrore, parking publik per vetur. Banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim. Çmimi 300€ depozit 300€.