Shes banesen 96m2 kati i -I- / Fushe Kosove
506

Përmbajtja

Shes banesen 96m2 kati i -I- afer rrethit ne Fushe Kosove. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, ballkon. Banesa eshte e pa mobiluar dhe eshte ndertim i ri. Çmimi sipas marrveshjes. 044158515