Jap me qira shtepin 300m2 kati i -I- / Prishtine
249

Përmbajtja

Jap me qira shtepin 300m2 kati i -I- lagjja Arberi ne Prishtine. Shtepia posedon 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, nxemje qendrore, garazh per vetur + parking privat per vetur. Shtepia eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per bainim. Çmimi 2000€