Kerkoj bashkebanuese
175

Përmbajtja

Kerkoj bashkbanuse ne kuader te baneses 80m2 kati i -II- rruga Rrustem Statovci perballe parkut te qytetit ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhine, korridor, banjo, dy ballkone, bashkbanuset mundesisht me qene te punesuara per shkak se te atilla jemi dhe ne. Pagesa per person 55€ + shpenzimet.