Jap me qira banesen 90m2 kati i -IV- / Prishtine
1914

Përmbajtja

Jap me qira banesen 90m2 kati i -IV- Lagjja e Spitalit ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, ballkon. Banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim. Banesa posedon edhe garazh per vetur. Çmimi sipas marrveshjes.