Shes banesen 92m2 kati i -V- / Prishtine
224

Përmbajtja

Shes banesen 92m2 kati i -V- Rruga e Mentorit afer furres Kosova ne Ferizaj. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, ballkon. Banesa eshte e pa mobiluar dhe e gatshem per ta perdorur. Çmimi sipas marrveshjes.