Kerkoj bashkbanuese
257

Përmbajtja

Kerkoj bashkebanusese/f ne kuader te baneses 55m2 kati i -I- lagjia Ulpian ne Prishtin. Banesa posedon dy dhoma gjumi,sallon, kuzhin, korridor, banjo. Banesa eshte e mobiluar komplet dhe i ploteson kushtet per banim. Çmimi sipas marrveshjes.