Jap me qira banesen 60m2 kati i -IV- / Prishtine
209

Përmbajtja

Jap me qira banesen 60m2 kati i -IV- lagjja Emshir ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korrdior, banjo, ashensor. Banesa eshte e mobiluar dhe i plotson kushtet per abnim. Çmimi 270€