Jap me qira banesen 54m2 kati i -IV- / Prishtine
149

Përmbajtja

Jap me qira banesen 54m2 kati i -IV- lagjja Ulpian ne Prishtine banesa ka dhome, kuzhin, korridor, banjo, nxemje qendrore, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim. Çmimi 250€