Shes shtepin 160m2 dy kateshe me 2.5 ari traull / Prishtine
308

Përmbajtja

Shes shtepin 160m2 dy kateshe me 2.5 ari traull 100metra afer rruges kryesore Rr 27 Nentori lagjja Kodra e Trimave ne Prishtine. Shtepia posedon ne katin e pare para hyrej, dhome dite me kuzhin, banjo, shpajz, kurse ne katin e dyte ka 3 dhoma gjumi, banjo, ballkon. Shtepia eshte e izoluar me materijal cilesor dhe posedon nxemje qendrore, shtepia ka dokumentacion te rregullt. Çmimi sipas marrveshjes.