Jap me qira banesen 65m2 kati i -I- / Prishtine
2368

Përmbajtja

Jap me qira banesen 65m2 kati i -I- Rruga B ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, ballkon. Banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson te gjitha kushtet per banim. Çmimi 250€ i diskutushem. 045 201 243 ose 045 535 375