Jap me qira banesen 50m2 kati i -III- / Prishtine
592

Përmbajtja

Jap me qira banesen 50m2 kati i -III- lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesaposedon dhome gjumi, sallon, kuzhin, korrdior, shpajz, banjo, nxemje me Termokos, ashensor. Bnaesa eshte e moiluar dhe i ploteson kushtet per banim. Prefrojm qift ose familjar. Çmimi 230€ / 044899609