Shes Fiat 500 Blue-Marine 1.4 benzin,
125

Përmbajtja

Shes Fiat 500 Blue-Marine 1.4 benzin, viti i prodhimit 2008, ngjyra e klatert, klim, panaoram, opcioni sport, xhama elktrik, pasqyre me rrym, CD-USB microsft, te kaluara 137,000KM, drita te mjegulles, fellne me goma te veres dhe dimrit, vetura eshte ne gjendje te rregullt. Çmimi sipas marrveshjes.