Shes shtepin 525m2 dy kateshe me 7.2 ari truall / Prishtine
423

Përmbajtja

Shes shtepin 525m2 dy kateshe me 7.2 ari truall mbrapa grand store lagjja Veternik ne Prishtine shtepia ka 5 dhoma gjumi, dy dhoma dite, kuzhin, trapezari, dy banjo, dy wc, bodrum, garazh me hapesire deri ne 7 vetura, anex afërsisht 100m2, terase , oborr me gjelberim, shtëpia posedon sistemin e sigurise se kamerave dhe alarmit. Xhama termo-izolues prej 12 mm. Posedon ujitje (SMART) te oborrit me kompjuter. Shtepia eshte e mobiluar ne teresi dhe shitet komplet e mobiluar dhe eshte e gatshme per banim. Posedon dokumentacion të rregullt dhe perkthehet menjehere. Ndertim eshte perfundu ne vitin 2011. Nderrime nuk pranojme.