Kerkoj bashkebanuese
1444

Përmbajtja

Kerkoj dy bashkbanuese ne kuader te baneses 77m2 kati i -II- lagjja Aktash ne Prishtine banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim.