Shes banesen 85m2 kati i -IX- / Prishtine
515

Përmbajtja

Shes banesen 85m2 kati i -IX- Rr.Agim Ramadani ne qender te Prishtines banesa ka 3 dhoma gjumi, sallon me kuzhin+trapezari, banjo, ballkon, banesa eshte e renovura dhe mobiluar. Çmimi nga 90.000€ ne 80.000€
Info: 045 888 488, 44/49 260 075, 044/49 118 380, 038 241 999.
www.pirro-ks.com