Shes banesen 58m2neto kati i -VI- / Prishtine
382

Përmbajtja

Shes banesen 58m2neto kati i -VI- Rr.Ahemt Krasniqi lagjja Arberi ne Prishtine banesa ka nje dhome gjumi, dhome dite, kuzhine, korridor, depo, banjo, ballkon, ngrohje qendrore, interfon, ashensor funksional me kartel, banesa posedon kuzhine e kompletura, ballkoni ka dalje ne dhomen e gjumit dhe dhimen e dites. Çmimi 950€ /m2