Jap me qira banesen 65m2 kati i -VIII- / Prishtine
648

Përmbajtja

Jap me qira banesen 65m2 kati i -VIII- lagjja Mati-1 ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, ballkona, ashensor, parking per vetur, banesa eshte e mobiluar me mobilje te pa perdorura. Çmimi 290€ ku perfshihet interneti dhe kanelt e TV-s.