Jap me qira banesen 50m2 kati i -V- / Prishtine
670

Përmbajtja

Jap me qira banesen 50m2 kati i -V- Bulevardi Deshmoret e Kombit ne qender te Prishtines banesa ka nje dhome gjumi, dhome dite, kuzhin, korridor, banjo, shpajz, nxemje qendrore, ballkon, banesa eshte e mobiluar dhe e pershtshem per 2-4 persona. Çmimi sipas marrveshjes.