Kerkoj bashkëbanuese (f)
361

Përmbajtja

Kerkojm 2 ose 3 bashkëbanuese ne kuader te shtepis 75m2 kati i -I- lagjja Emshir ne Prishtine kati i shtepis ka dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, banjo, shtepia eshte e mobiluar dhe e pershtshem per banim. Çmimi sipas marrveshjes.