Jap me qira banesen 60m2 kati i -I- / Prishtine
588

Përmbajtja

Jap me qira banesen 60m2 kati i -I- sheshi Nene Tereza ne qender te Prishtines banesa ka 3 dhoma, korridor, banjo, interfon, sherbimin e pastrimit te hyrjes, banesa eshte e pershtashme edhe per zyre, banesa eshte e rinovuar dhe e pa mobiluar. Çmimi sipas marrveshjes.