Jap me qira bansen 65m2 kati i -I- / Golem - Durres
1123

Përmbajtja

Jap me qira bansen 65m2 kati i -I- Kompleksi "Alb Adriatik" ne Golem-Durres banesa ka dhome gjumi, dhome dite, kuzhin, banjo, ballkon, kompleksi ka pishin, siguri, parking, wi-Fi dhe eshte afer plazhit 100metra. Çmimi sipas marrveshjes