Shes shtepin 210m2 me 2 ari oborr / Prishtine
1069

Përmbajtja

Shes shtepin 210m2 me 2 ari oborr lagjja Marigona Residence shtapia ka 3 dhoma gjumi, 3 banjo, ballkon, nxemje qendrore, kamin, garazh, BBq, pishin, parking rrugor, shtepia eshte e mobiluar dhe eshte e dizajnuar ne menyr moderne nga arkitetkt. Çmimi sipas marrveshjes.
049 245 542, 049261546 ose +33662739259.