Ofroj pune per 15 persona - Kamarier/akullore shitëse
1223

Përmbajtja

Restauranti``Metropol``Shpall konkurs per:

* (5) Kamarier
* (5) kamariere
* (5) Akullore shitese

Kandidatet te cilet aplikojn duhet te kene pervoje pune,Per qdo informate mund te kontaktoni ne Restoranin Metropol ne sheshin Nena Tereze,telefon ose e-mail,te gjithe duhet te kene nje CV dhe fotografi,kontakti prej oreso 7:00-17:00.

Perparsi kan kandidatet qe njohin gjuhen Angleze

Me respekt Menagjeri i Restoranit,
Tel:049-14-68-06
045-58-89-87
Email:Gezim@metropol-ks.com

Adresa: Sheshi Nene Tereza ne Prishtine