Kerkoj 1-2 bashkebanuese (f)
507

Përmbajtja

Kerkoj 1-2 bashkebanuese (f) ne kuader te baneses 90m2 kati i -IV- lagjja Dardani ne Prishtine banesa ka dhome, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar komplet dhe i ploteson kushtet per banim. Çmimi 50€ per person