Shes banesen 79.39m2 kati i -VI- / Prishtine
522

Përmbajtja

Shes banesen 79.39m2 kati i -VI- Rr. Ahmet Korencia lagjja Mati-1 ne Prishtine banesaka dy dhoam gjumi, sallon me kuzhin, dy ballkona, lift 24h, banesa eshte e spoa ndertuar dhe shitet nga kompania Nderimi-A.