Jap me qira banesen 75m2 kati i -IV-/Prishtine
2470

Përmbajtja

Jap me qira banesen 75m2 kati i -IV- lagjja Dardani ne Prishtine banesa ka dhome, kuzhin, korridor, banjo, banesa eshte e mobiluar dhe e pershtshem per studnete vajza. Çmimi sipas marrvehsjes.