Jap me qira banesen 40m2 kati i -IV- / Prishtine
679

Përmbajtja

Jap me qira banesen 40m2 kati i -IV- lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine banesa ka dhome, kuzhin, banjo, banesa eshte e renovuar dhe mobiluar. Çmimi sipas marrveshjes