Shes VW Polo 1.4 benzin
2464

Përmbajtja

Shes VW Polo 1.4 benzin viti i prodhimit 2003, ngjyra e hirt metalike, klim, ABS, airbag, xhama elektrik, navigacion,
fellne me goma te veres, full extra, vetura eshte e sapo regjistruar ne RKS, serviset i ka te kryara me rregull dhe nuk ka nevoj per kurfar investimi, eshte ekonomike, vetura eshte ne gjendje te rregullt