Jap me qira dhoma ne kuader te baneses 80m2
2743

Përmbajtja

Jap me qira dhoma per vajza ne kuader te baneses 80m2 kati i -II- lagjja Ulpian ne Prishtine banesa posedon dhoem, kuzhin, korridor, banjo, banesa eshte e sapo renovuar, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim.
Çmimi sipas marrveshjes info 044310081, 044310587, 049402670, 049402671.