Jap me qira banesen 112m2 kati i -VI- / Prishtine
657

Përmbajtja

Jap me qira banesen 112m2 kati i -VI- Lagjja e Spitalit ne Prishtine banesa ka nje dhome dite me kuzhine, 3 dhoma gjumi, banjo, wc, dy ballkona, banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim. Çmimi 290€