Jap me qira banesen 60m2 kati i -III- / Prishtine
724

Përmbajtja

Jap me qira banesen 60m2 kati i -III- te "slloveniasport" ne Prishtine banesa ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo, ballkon, banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim. Çmimi 300€