KUJTESA

Shes Audi Q3 S-line 2.0 TDI Quttro

Dërguesi i shpalljës

Shes Audi Q3 S-line 2.0 TDI Quttro, viti i prodhimit 2013, ngjyra e hirt, 5 ulese, SUV, 130KW / 177PS, vetura e ka doganen e paguar dhe akcizen, çmimi 21.500€. Vetura ka mundesi te financohet...

Na vjen keq por nuk është gjetur asnjë shpallje.