Shes dhomen e gjumit
227

Përmbajtja

Shes komplet dhomen e gjumit per femi, dhoma ka dy shtreter dhe 2 tavolina me nga 4 fijokë. Dhoma eshte e pademtuar dhe pa asnje gervishje, e punuar me mediapan, per me shumë informata na shkruani ne numer telfoni, çmimi sipas marrveshjes