Shes Mercedes R 320 CDI diesel
650

Përmbajtja

Shes Mercedes R 320 CDI diesel, viti i prodhimit 2007, 4 Matic, Panoram, automatik, tiptronik, pulla në timon, me 6+1 ulëse(Three pair Seats) ose tre palë ulëse(paluese), karriget e lekurës me nxemje/ftohje, board kompjuter, ESP, ABS, navigacion, tempomat, central, alarm, cenzora parkingu, DVD prapa, dritaret me rrymë, pasqyre me rrymë dhe paluese, muzikë të mirë(Mercedes me shanzher), klimatronik para, prapa, në anësore, panoram të dyfishtë, dritaret e fundit të errësuar fabrikisht me librezë, vetura eshte në super gjendje teknike dhe optike, veturë e pastër në interier dhe eksterier, veturë e mirëmbajtur rregullisht dhe me servise të rregullta, vetura ka edhe shumë opsione tjera, RKS. Çmimi 8.900€ 044249251