Shes VW Touran 1.6 TDI
62

Përmbajtja

Shes VW Touran 1.6 TDI, viti i prodhimit 2011, ngjyra e bardh, te kaluara 211.000KM, 6 shpejtësi, navigacion, komanda ne timon, senzora te parkingut para dhe mbrapa, autoparkpilot, tempomat, ABS, ESP, klima - Climatronic, nxemje ne ulese, auto start stop, ndezja dhe fikja e motorit automatike ne semafor, senzora te shiut, full Extra me te gjitha opsionet. I ardhur nga Zvicra ne vitin 2017 , i doganuar dhe i rexhistruar ne RKS, Veturë ekonomike me shpenzime teper te uleta, veture familjare dhe eshte ne gjende te rregullt perfekte, çmimi i negociueshem.