Shes mobilje per sallon
888

Përmbajtja

Shes komplet mobiljet per sallon / garnitur 3/3/2, 1trapezeri me 6 karriga, 2 tavolina mesi, 1 komodin per TV dhe 2 tepiha. Mobiljet jan pak te perdorura dhe shum te ruajtuna. Tavolinat edhe komodina jan te punura nga druri i arres dhe shum te forta e te qendrushme, çmimi 1500€ i diskutushem, Adresa lagjja e Muhaxherve ne Prishtine.