Shes komplet paisjet per Fitness
480

Përmbajtja

Shes komplet paisjet per fitnes "bodybuilding", paisjet jane te perdorura 100% orgjinale,
shipka origjinale olimpike dhe heker origjinal kan garancion te perjetshem.
NUK I SHES NDAMAS VETEM KOMPLET DHE NUK BEJ NDRRIM
Çmimi sipas marrveshjes.