Tenda( shatorra),karrika ,muzikë me qira
838

Përmbajtja

Jap me qira Tenda,karrika,tavolina per dasma ahengje dhe ndeja te ndryshme familjare . Tendat jan ne Dimension 5x8, 5x10 ,6x12, posedoj edhe ndriqim per tenda.Transporti dhe montimi jan gratis ne gjith Kosoven. per rezervime dhe informata kontaktoni ne 045-286-446 /045-590-541/ 044-406-638 ose viber +383-45-286-446 -Japim zërim ( MUZIKË ) me qira - Gjithashtu sigurojm ushqim cilsor me qmim të arsyshëm.