Shes Audi A4 2.0 TDI 140KW,
1353

Përmbajtja

Shes Audi A4 2.0 TDI 140KW, viti i prodhimit 06/2013, ngjyra e kuqe, full extra, te kaluara 151.000KM, dogan dhe homologim te paguar, vetura eshte e sapo ardhur nga Gjermania. Çmimi sipas marrveshjes.