Shes VW Golf 6 2.0 dizel,
436

Përmbajtja

Shes VW Golf 6 2.0 dizel, viti i prodhimit ne fund te 2009, ngjyrae zez, senzor para dhe mbrapa, highline, kamera mbrapa fabrikisht, shiber, uleset me nxemje, full extra, dogan dhe homologim te paguar, vetura posedon liber servisi dhe eshte i sapo ardhur nga Gjermania. Çmimi sipas marrveshjes.